-20%
, , ,

Rafti i hapur Tipi – Large

Childhome
Availability:

3 stok


Rafti i hapur, prej druri natyral, me 4 sergjenë dhe një varëse rrobash. Rafi është i lartë 197cm. Druri natyral e bënë të përshtatshme dhe dekorative në çdo dhomë. Shkon shumë me shporta mbajtëse dhe dekore të tjera që mund të vendosni mbi të.

Pa sirtarë dhe me disa nivele ndarje, sergjenët më të aksesohen edhe nga fëmijët, për veshjet e përditshme apo lojrat e preferuara.

  • Dru pishe, prodhuar në BE
  • Përmasa: 60 x 60 x 197.3 cm

15,840L 19,800L

3 stok

Loading...
Përmasa 60 × 60 × 197.3 cm
Marka

Materiali

100% Dru

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rafti i hapur Tipi – Large”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…