Montessori Board – Anaïs

Lilliputiens
Availability:

4 stok


Mosha: 9muaj

Përmasa: 30×23 cm

Paneli prej druri, në formën e radios, është mbushur me aktivitete dhe materiale për të stimuluar të vegjlit në zbulimet e tyre.

Përdorni butonat dhe çelësat dhe dëgjoni radio Anaïs.

E lehtë për t’u kapur me lidhëse velcro.

5,800L

4 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Montessori Board – Anaïs”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…