-43%
, , , ,

Qumësht & Biskota – Me muzikë

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Mosha: 0muaj

Mobile me muzikë, shijon sa qumështi me biskota! Do të luajë melodinë më të ëmbël dhe më qetësuese për fëmijën tuaj. 

  • Përmasa: !9cm dhe fija e muzikës e gjatë 19cm
  • CE-tested, standardi EN-71-1

3,280L 5,800L

6 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Qumësht & Biskota – Me muzikë”

There are no reviews yet.