,

Quantix – Sasitë

Djeco
Availability:

4 stok


Mosha: 4 vjeç

Shikoni figurat dhe numëroni sa kafshë të njejta mund të gjeni! Gjetjen tuaj shënojeni në tabelën matriks me anën e pullës blu. 

Kjo është një lojë që i mëson fëmijët lehtë mbi marrëdhëniet sasiore.

Përmban 1 tabelë matrix, 5 pulla blu dhe 20 ilustrime 

2,400L

4 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Quantix – Sasitë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…