Qetësues për dhëmbët – Gaforrja

Konges Slojd
Availability:

5 stok


Gaforrja e kuqe origjinale e Konges Sløjd, e bërë 100% gome natyrale për qetësimin e mishrave të dhëmbëve të bebeve.

  • Produkti është totalisht higjienik dhe parandalon akumulimin e baktereve, sepse nuk ka të çara apo pjesë përbërëse.
  • Textura në strukturën e lodrave të gomës stimulon foshnjat ndjenjën e shikimit, dëgjimit, erës, prekjes dhe shijes.

Lodrat e gomës i përshtaten duarve të vogla dhe ndihmojnë për të mbajtur foshnjat të qetë dhe të zënë.

  • 100% produkt natyral
  • pa BPA
  • 0 kimikate të tjera toksike apo alergjike
  • Për të gjithë standardet e sigurisë, shihni tek Detaje rreth produktit

 

 

2,500L

5 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Qetësues për dhëmbët – Gaforrja”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…