,

Qenushi Julius, dy madhësi

Moulin Roty
Availability:

3 stok


Qenushi Julius është një shok i mirë, i butë dhe gati për të marrë dashuri dhe përkujdesje nga fëmijët e vegjël!

Mund të zgjidhni nga dy madhësi: më të vogël 20cm ose më të madh 30cm.

 

2,800L3,500L

Prioriteti:

Përmasa 20 cm
Marka

Masa Kids

,

Mirëmbajtja

Mund të lahet në lavatriçe me 30 gradë dhe cikël të butë.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Qenushi Julius, dy madhësi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…