,

Puzzle 10pjs – Hapat e veshjes!

Djeco
Availability:

9 stok


Mosha: 3vjeç

Një klasik ky i Djeco-s, tregon hap pas hapi, figurë pas figure, procesin e të veshurit! Një mënyrë inteligjente për të strukturar në mëndjen e fëmijëve këtë proces të zakonshëm dhe për të rritur kuptueshmërinë mbi veprimet tona të përditshme!

Fëmija duhet të bëjë kombinimet e duhura për të rradhitur rrobat që veshim përpara se të dalim nga shtëpia! Në një ditë të ftohtë me shi, nuk harrojmë të marrim edhe çadrën!

  • Në total 1o pjesë, me nga një figurë të ndryshme

Një ndër koleksionit më të pasura të Djeco janë puzzles, që nisin nga fëmijëria e hershme! Secila synon të prezantojë fëmijën me nocione bazë të natyrës duke e argëtuar dhe me një mënyrë shumë inteligjente, puzzles me kombinime! 

 

 

 

1,000L

9 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle 10pjs – Hapat e veshjes!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…