Puzzle i Numrave

Moulin Roty
Availability:

3 stok


Mosha: +2 vjeç

Fëmijët duhet të bashkojnë 3 pjesët e secilit puzzle: një figurë nga natyra dhe një kafshë tek ngjyra korresponduese.

Përfshihen 8 puzzles, me 3 copë secili.

Materiali: Karton

1,900L

3 stok

Loading...
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle i Numrave”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…