Sold out!
,

Puzzle Gjigand – Sensory, 12+8 pjs

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3 vjeç

Puzzle i madh me 20 pjesë dhe me 8 kafshë ferme, me gëzof të vërtet, që zbulohen me prekje dhe vendosen mbi sfond. 

  • 70 x 50cm
  • Ideale edhe për të luajtur në tokë

3,200L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle Gjigand – Sensory, 12+8 pjs”

There are no reviews yet.