Sold out!
,

Puzzle Duo – Mami dhe Bebi

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 2vjeç

Kombinoni puzzle me figurën e nënës nga njëra anë, me fëmijën e vogël të saj nga bota e kafshëve.

Një mënyrë shumë e ëmbël nga Djeco për të mësuar mbi ciklin e jetës në natyrë, që fëmijët do ta dashurojnë, pasi në vëmendje janë pikërisht ata: mamaja dhe bebi i vogël!

  • Puzzle me 2 pjesë
  • Në total 12 pjesë, për 6 kombinime të ndryshme.

 

 

1,000L

Sold out!

Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle Duo – Mami dhe Bebi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…