Sold out!
,

Puzzle Duo – Ku jemi fshehur?

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 2vjeç

Ku janë fshehut kafshët?!

Një lojë vëmendje dhe shpejtësie! Gjeni ku është fshehur secila nga kafshët dhe formoni puzzle me 2 pjesë, duke kombinuar personazhin me vendin e tij të fshehjes!

Ideale për koordinimin sy-dorë dhe procesin logjik të përzgjedhjes.

  • Puzzle me 2 pjesë
  • Në total 24 pjesë, që kombinohen mes tyre në 12 lojra argëtuese kukafshehti!

 

 

Dizajni Amandine Piu

1,000L

Sold out!

Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle Duo – Ku jemi fshehur?”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…