,

Puzzle 10pjs – Historia e Ditës

Djeco
Availability:

1 stok


Mosha: 3vjeç

Çdo figurë e këtij puzzle tregon hap pas hapi aktivitetet e ditës! Fëmija duhet të vendos sipas radhës së kryerjes së tyre! Një mënyrë e lehtë dhe inteligjente për të strukturar në mëndjen e fëmijëve një ditë të zakonshme dhe për të rritur kuptueshmërinë mbi veprimet tona të përditshme!

  • Në total 10 pjesë, me nga një figurë të ndryshme

Një ndër koleksionit më të pasura të Djeco janë puzzles, që nisin nga fëmijëria e hershme! Secila synon të prezantojë fëmijën me nocione bazë të natyrës duke e argëtuar dhe me një mënyrë shumë inteligjente, puzzles me kombinime! 

 

 

1,000L

1 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle 10pjs – Historia e Ditës”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…