,

Puzzle 100cp – Dinosaurët + Libërth

Djeco
Availability:

7 stok


  • Mosha: 5 vjeç
  • 100 pjesë 
  • Puzzle Poster Libërth me kuriozitete rreth Dinosaurëve

Mësoni gjithçka rreth dinosaurëve! Puzzle vjen me një poster me madhësi të plotë dhe një broshurë të mbushur me fakte mbi llojet e dinosaurëve, që kanë jetuar në Tokë, vendbanimet e tyre dhe kuriozitete të tjera rreth tyre!

Një aktivitet i shkëlqyer për të mësuar dhe për të ndezur një diskutim edukativ!

Përmasa e puzzle: 61 x 38cm

Dizenjuar nga Annabelle Buxton

Ndryshimi i Puzzle të Djeco?! Dizajni i bukur dhe plot detaje artistike!

2,300L

7 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle 100cp – Dinosaurët + Libërth”

There are no reviews yet.