Sold out!
,

Push along – Rouli Cuicui

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 18 muaj

Kjo lodër kaq tërheqëse për fëmijët bënë pjesë në koleksionin klasik të lodrave për fëmijë. Shtyrja apo tërheqja vë në lëvizje zogjtë, çka e bën të veçantë! Nxiten edhe aftësitë motorike, veçanërisht nxit ecjen dhe lëvizjen e pavarur nga një i rritur tek fëmijët më të vegjël!

Bojrat janë me bazë uji dhe jo toksike.

4,900L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Push along – Rouli Cuicui”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…