, ,

Push-Along Pure

Janod

Shkopi dhe rrota klasike që rrotullohet dë të shoqërojnë hapat e parë të bebushit. Teksa rrota rrotullohet një zile e vogël tringëllin! Mbetet një lojë argëtuese e ku fëmijët rikthehen edhe pasi kanë mësuar të ecin mirë.

Mund të rregulloni gjatësinë e shkopit në 2 nivele, të gjatë dhe të shkurtër, sipas gjatësisë dhe moshës së fëmijës.

Përmasat: 49 x 9 x 17 cm

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

 

4,800L

Loading...
Përmasa 49 × 9 × 17 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Push-Along Pure”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…