Sold out!
, , , , , ,

Puffy Stickers – Alfabeti

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3-6 vjeç

Një koleksion me 300 shkronja të mëdha, me ngjyra, në kuadrate të gjera dhe lehtësisht të përdorshme!

Ngjiten fort, kudo ku i vendosni!

1,200L

Sold out!

Përmasa 31 × 23 cm
Mosha

, ,

Marka

Materiali

Plastik

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puffy Stickers – Alfabeti”

There are no reviews yet.