-33% Sold out!
, , ,

Pufe Sahara – Eden Green

Nobodinoz
Availability:

S’ka stok


I rehatshëm dhe shumë argëtues, ky jastëk i madh dyshemeje do t’ju ftojë të luani me fëmijët tuaj. Ata mund të ulen mbi të dhe të shijojnë rehatinë e tij.

Mbushja e brendshme e zëvendësueshme. 

  • Ø 90 cm x 16 cm e lartë
  • Teksturë e butë dhe rezistente, 400gr/m²
  • Dorezë kamosh
  • Mbulesë e jashtme e lëvizshme me zinxhir për t’u larë në lavatriçe

8,600L 12,800L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pufe Sahara – Eden Green”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…