,

Projektor Yjesh – Bunny

Konges Slojd
Availability:

5 stok


Lepurushi i vogël i bardhë ka një dritë të ngrohtë nate dhe pjesa më magjike është në kurrizinin e tij: në tavan projekton plot yje, qetësisht dhe qartësisht, duke kthyer dhomën e fëmijëve në një vend përrallor.

  • Ndriçimi me llampë LED 
  • Ndriçim i ngrohtë, 5w;
  • Bateri të rikarikueshme me kabëll USB, të gjitha të përfshira;
  • Timer 1h, fiket më pas automatikisht
  • 11 cm x 18 cm x 16 cm

8,400L

5 stok

Loading...
Përmasa 11 × 18 × 16 cm
Marka

Materiali

100% Polyresin

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Projektor Yjesh – Bunny”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…