,

Porta e futbollit – Neon Citrus

SunnyLife
Availability:

6 stok


Nisni menjëherë lojën me setin e futbollit, i cili fryhet dhe shndërrohet në argëtimin më interesant sportiv gjatë ditëve të pushimit. 

  • Seti përmban: 1 portë dhe 1 top futbolli, të dyja me fryrje
  • Jo ​​toksike, PVC pa Phthalate

6,600L

6 stok

Loading...
Përmasa 140 × 90 × 50 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Porta e futbollit – Neon Citrus”

There are no reviews yet.