Sold out!
, ,

Formoni Shtëpinë mbi Pemë – karton

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 4 vjeç

Kjo pemë fantastike mbi pemë do t’ju çojë në një botë imagjinare aventurash. Por, përpara se të luani, duhet të formoni kështjellën pjesë pas pjese sipas udhëzimeve!

  • Përmasa e përfunduar: 21 x 44 x 30 cm
  • Me ngjyra të ndezura, e bërë prej kartoni të fortë dhe rezistent për çdo kukull që mund të vendosni në të.
  • E përshtatshme me figurinat fantastike dhe origjinale të Djeco-s Arty Toys.
  • Figurinat shiten më vete.

 

1,900L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Formoni Shtëpinë mbi Pemë – karton”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…