, , , , ,

Formoni Kështjellën e Princeshave – 3D

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 4 vjeç

Kjo kështjellë mistike është e shkëlqyeshëm për një lojë imagjinare. Por, përpara se të luani, duhet të formoni kështjellën pjesë pas pjese sipas udhëzimeve!

  • Me ngjyra të ndezura, e bërë prej kartoni të fortë dhe rezistent për çdo kukull që mund të vendosni në të.
  • E përshtatshme me figurinat fantastike dhe origjinale të Djeco-s Arty Toys.
  • Figurinat shiten më vete.

 

1,900L

6 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Formoni Kështjellën e Princeshave – 3D”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…