-42%
, , , , ,

Formoni Anijen e piratëve – Karton

Djeco
Availability:

5 stok


Mosha: 4 vjeç

Një varkë e madhe pirate, prej kartoni shumë rezistent, e thjeshtë për t’u formuar dhe shumë e bukur e përfunduar, për orë të tëra loje me aventura në det me piratë. 

  • Përmasa e përfunduar e anijes: 47 x 46 x 23cm
  • Me ngjyra të ndezura, e bërë prej kartoni të fortë dhe rezistent për çdo pirat e pirat që mund të vendosni në të.
  • E përshtatshme me figurinat fantastike dhe origjinale të Djeco-s Arty Toys.
  • Figurinat shiten më vete.

 

1,100L 1,900L

5 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Formoni Anijen e piratëve – Karton”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…