Sold out!
, ,

Kolazh Pompoms – Qenushët

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3-6 vjeç

Një aktivitet i bukur kolazhi për fëmijët më të vegjël. Ata duhet të ngjisin mbi sfonde kafshësh shumëngjyrësh pompoma shumë të bukura. E përkryer për duar të vogla dhe e pajisur me një ngjitëse.

  • 4 sfonde afërsisht 20 x 20cm
  • mbi 290 pompom-ë të vegjë me ngjyra dhe madhësi të ndryshme
  • Ngjitëse

Fëmijët mund të zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike, të zbulojnë krijimtarinë e tyre dhe të argëtohen duke krijuar skena të bukura për ti varur në mur.

1,900L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kolazh Pompoms – Qenushët”

There are no reviews yet.