, , , , ,

Plastelinë – Salloni i flokëve

Djeco

Mosha: 3-6 vjeç 

Seti i lojës për të krijuar modele flokësh me plastelinë është shumë i lehtë pēr modelim.

Pëmban: 2 koka, 2 tubetë plasteline Djeco, si edhe 1 palë gërshërë.

Dizenjuar nga FlipFlop Design

E veçanta e plastelinës së Djeco-s? Ultra e butë dhe nuk lë njollë, përbërje jo toksike.

 

1,500L

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Plastelinë – Salloni i flokëve”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…