, ,

Plastelinë – Gëzofi i kafshëve

Djeco
Availability:

1 stok


Mosha: 3-6 vjeç

Një aktivitet i shkëlqyer për të mësuar ngjyrat dhe lëkurën e kafshëve, duke e krijuar atë.

Seti përmban:

  • 8 figura kafshësh për të plotësuar, në karton të plastifikuar
  • 4 tubetë plastelinë me ngjyra të ndryshme, 80gr
  • Mjete pune
  • Udhëzues

 

E veçanta e plastelinës së Djeco-s? Ultra e butë dhe nuk lë njollë, përbërje jo toksike.

 

 

 

2,500L

1 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Plastelinë – Gëzofi i kafshëve”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…