-8%
, , , ,

Plastelinë Classic! – Gjithçka për t’ia nisur!

Djeco
Availability:

3 stok


Mosha: 18 muaj 

Seti 21 pjesë – përmban gjithçka që ju nevojitet për të filluar modelimin me plastelinë!

Përfshin: 4 vasketa plastelinë, shkop, presues, petëzues, dymbëdhjetë prerëse me forma, formësues të tjerë, etj etj.

Një aktivitet i shkëlqyer për zhvillimin e aftësive motorike, lojën sociale, lojën e hapur dhe krijimtarinë.

 

E veçanta e plastelinës së Djeco-s? Ultra e butë dhe nuk lë njollë, përbërje jo toksike.

 

3,500L 3,800L

3 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Plastelinë Classic! – Gjithçka për t’ia nisur!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…