Sold out!
, , ,

Plastelinë – Alfabeti

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3-6 vjeç

Një aktivitet i shkëlqyer për të mësuar alfabetin duke e krijuar atë.

Shkronjat mund të mësohen në mënyrën më sistematike, duke ndjekur formën e tyre mbi karton me plastelinë.

Seti përmban:

  • 26 shkronja alfabeti, të stampura në karton të plastifikuar
  • 4 tubetë plastelinë me ngjyra të ndryshme, 80gr
  • Stekë e vogël pune

 

E veçanta e plastelinës së Djeco-s? Ultra e butë dhe nuk lë njollë, përbërje jo toksike.

 

 

 

2,600L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Plastelinë – Alfabeti”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…