Sold out!
, , ,

Plastelinë – 4 tubetë, natural

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 18 muaj 

E veçanta e plastelinës së Djeco-s? Ultra e butë dhe nuk lë njollë, materiali jo toksik dhe cilësi e lartë e plastelinës.

Një aktivitet i shkëlqyer për zhvillimin e aftësive motorike, lojën sociale, lojën e hapur dhe krijimtarinë.

  • 4 ngjyra natyrale x 140 gr/tubet

1,200L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Plastelinë – 4 tubetë, natural”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…