, ,

Pizhama Adult – Jour D’Hiver

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Shoqëroni fëmijët gjatë festave me setin e pizhamave matchy-matchy! Gëzoni edhe ju me pizhamat tradicionale festive të Konges Sløjd!

Seti vjen me dy pjesë: bluzë + tuta.

Butësi luksoze prej pambuku organik dhe tekstili fantastik i Konges Sløjd mund të shijohet tani edhe nga të rriturit! Qëndrojnë të buta gjithmonë!

 

9,800L

Marka

Materiali

100% Pambuk organik

Masa

, ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pizhama Adult – Jour D’Hiver”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…