-28%
, , ,

Pishinë – Numphe

Konges Slojd
Availability:

2 stok


*Linja e pishinave luksoze nga Konges Slojd! Me design të freskët, elegant dhe të forta!

Freskohuni dhe dhurojini verën më fantastike!

  • Zgjidhni nga 2 përmasa:

Small: Diametër 90 cm Lartësi 20 cm

Large: Diametër 165 cm Lartësi 35 cm

  • Të çertifikuara sipas standardeve të KE EN-71-1, 0 toksina dhe 0 Phthalate. 

6,800L 9,500L

Prioriteti:

Përmasa 93 × 16.5 cm
Marka

Masa Kids

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pishinë – Numphe”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…