Sold out!

Pishinë – Dino, mente

SunnyLife
Availability:

S’ka stok


Vera në oborrin tuaj! Është koha për t’u hedhur në një pishinë me ujë të freskët dhe…me dinosaurin e vogël nga Sunnykids! Dizenjuar për fëmijët e vegjël, me strehëz për t’i mbrojtur nga dielli.

Zgjidhni materialet PVC jo toksike për fëmijët tuaj, të cilësisë së lartë. Komardaret tashmë mund t’ju shoqërojnë me pushimet tuaja ndër vite! Ato janë rezistente në ujë dhe sfidojnë fëmijët më trazovaç!

  • Mosha 12muaj
  • Përmasa e fryrë: 100 x 115 x 115 cm
  • Kapaciteti Max. i ujit: 31 litra/ 8GAL
  • Përfshinë pullë për riparim në rast shpimi.
  • Dysheme e trashë që fryhet bashkë me pishinën, për butësi dhe rehati shtesë.
  • Hiqni tapën për zbrazjen e lehtë të ujit.
  • PVC rezistent 0.23mm
  • Jo ​​toksike, PVC pa Phthalate

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjinale nga Sunnylife Australia. 

7,500L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pishinë – Dino, mente”

There are no reviews yet.