,

Pirati i madh!

Djeco
Availability:

5 stok


Mosha: 5 – 9 vjeç

Një anije zbarkon në ishullin e Piratit të madh dhe kërkon t’i rrëmbejë thesaret e tij. Por, Pirati i Madh do ta mbrojë ishullin e tij dhe do t’i vihet nga pas hajdutëve përpara se të largohen me anije.

Loja përmban: Piratin e Madh, 13 letra, 7 pemë, 3 lojtarë dhe arka thesari, 1 zar pirati dhe 1 zar normal.

Lojtarët: 2 deri në 4

Zgjat: rreth 20 minuta.

 

3,800L

5 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pirati i madh!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…