, ,

Pinball – Dru, Janod

Janod
Availability:

6 stok


Mosha: 5 vjeç

Pinball vintage, prej druri, me 3 zara metalik! Lëshoni zarin dhe bëni çdo gjë për të mos rënë poshtë. Mund të merrni pikë bonus dhe të sfidoni veten më shumë me opsione të ndryshme të lojës.

E punuar bukur, me ngjyra të ngrohta dhe shumë e fortë, për lojë intensive.

Materiali: Dru, FSC

Përmasa: 58 x 30 x 8 cm

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

6,500L

6 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pinball – Dru, Janod”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…