, ,

Medalion

Djeco
Availability:

1 stok


Mosha: 9-15 vjeç

Ngjyrosni dhe sillni në jetë figurat me rërë shkëlqyese: portrete sublime, detaje fine e zbukurime të shkëlqyera, e gjitha ëndërrues për çdo zonjushë. 

Një kënaqësi e veçantë krijuese!

  • Si bëhet? Thjesht përdorni shkopin e vogël për të zbuluar zonat e veshura me ngjitës, pastaj spërkatni mbi të rërën dhe shkëlqyesin.

Përmban 4 ilustrime të veshura me ngjitës 15 15 x 21 cm, rëra me 6x ngjyra, tuba me shkëlqim 2x, 1 shkop, udhëzues hap pas hapi.

2,500L

1 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Medalion”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…