, ,

Pikturë me rërë – Aroma e luleve

Djeco
Availability:

5 stok


Mosha: 7-13 vjeç

Ngjyrosni dhe sillni në jetë figurat e bukura me zonjusha, buqeta lulesh e motivesh të tjera artistike florale. E gjitha kjo me rërë shkëlqyese! 

Një kënaqësi e veçantë krijuese!

  • Si bëhet? Thjesht përdorni shkopin e vogël për të zbuluar zonat e veshura me ngjitës, pastaj spërkatni mbi të rërën dhe shkëlqyesin.

Përmban 4 ilustrime të veshura me ngjitës 15 15 x 21 cm, rëra me 6x ngjyra, tuba me shkëlqim 2x, 1 shkop, udhëzues hap pas hapi.

2,500L

5 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pikturë me rërë – Aroma e luleve”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…