Sold out!
, ,

Kompozimi i Xhunglës – Pastela

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 6-11 vjeç

Teknika: Pastela dhjami, mix

Një komplet arti plot ngjyra.

Fëmijët mund të ngjyrosin kafshët dhe format, pastaj ngjiten mbi sfonde për të kompozuar xhunglën! 

Përziejini ngjyrat për të krijuar nuanca të reja dhe përdorni shkopin e vogël për t’i dhënë tekstura. Një set i shkëlqyeshëm për të ndërtuar besimin e në aftësi artistike tek fëmijët.

Përmban: 4 sfonde të ilustruara, shumë forma dhe kafshë për të ngjyrosur, set bojrash pastel prej dhjmai 12x , një mjet gërvishtës, një tub ngjitës, udhëzues hap pas hapi me ngjyra.

Dizenjuar nga Peggy Nille

2,600L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kompozimi i Xhunglës – Pastela”

There are no reviews yet.