, ,

Ngjyrosje me lapsa ujë – Close calls

Djeco
Availability:

1 stok


Mosha: 8-14 vjeç

Teknika: Lapsa ujë 

Me pak ujë dhe 9 lapsa me cilësi të lartë ujë, artisti zbulon sekretet e tij për të kthyer në poetike 4 ilustrime.

Seti përfshin 4 ilustrime për të përfunduar, 6 letra me figura, 9 lapsa ujë, 1 furçë, 1 set me ngjitëse dhe udhëzues me ngjyra.

Dizenjuar nga Elodie Nouhen

lilukids

2,300L

1 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjyrosje me lapsa ujë – Close calls”

There are no reviews yet.