-60% Sold out!
, , , ,

Akuarel – Ngjyros & Masko

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 8 vjeç

4 letra me figura për t’u ngjyrosur me bojra ujë!

Përfshihet edhe një laps maskues i bojës!

Si funksionon? Vendoseni maskuesin mbi detaje që nuk doni të marrë ngjyrë. Pasi boja të jetë tharë, mund ta hiqni maskuesin me gomë dhe do të shihni shenjën e bardhë që lë mbi detajet e pangjyrosura. Kjo është një teknikë e vjetër akuareli, që nuk lejon përzierjen e bojës së ujit dhe lejon detaje të bardha mbi vizatimet me akuarel. Tani fëmijët mund ta mësojnë shpejt!

Përmban setin e plotë: 4 karta (21 x 22 cm), 1 set bojrash ujë, lapsin maskues, penelin dhe gomën.

990L 2,500L

Sold out!

Përmasa 21 × 22 cm
Mosha

Marka

Materiali

Mix

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Akuarel – Ngjyros & Masko”

There are no reviews yet.