Sold out!
, ,

Pikturë mbi mëndafsh – Shalli

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 8-14 vjeç

Ngjyrosni shallin tuaj me motivet e palloit dhe ngjyrat e bukura të tij!

Magjia ndodh me një ngjyrosje të lehtë me majën e penelit!

Si bëhet? Hapeni shallin prej mëndafshi mbi kornizë dhe lehtë vendosni ngjyrat brenda kontureve të printuara mbi shall. Konturet nuk lënë të përhapet boja e të dalë jashtë. Prandaj, rezultati përfundimtar do të jetë i pastër!  

Përmban: shallin e mëndafshit, 5 shishe boje, 40 karfica të vogla, 1 kornizë pune 83x24cm, 1 penel, udhëzues hap pas hapi.

Përmasat e shallit: 83x24cm

4,800L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pikturë mbi mëndafsh – Shalli”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…