,

Set Peshqirë – Zemra të vogla kafe

Childhome
Availability:

14 stok


Vjen në set me 2 pjesë: 1 peshqirë i madh trupi  dhe 1 fytyre (ose për të larë bebin)

Peshqirët e veçantë nga Childhome sigurojnë të mbajnë bebin ngrohtë menjëherë pas dushit, falë 2 shtresave:

  • veshja e jashtme prej pambuku jersey dhe pjesa e brendshme prej peshqiri janë bërë nga një material shtesë i trashë, për të thithur shumë ujë, për të mbajtur bebin ngrohtë, duke lënë lëkurën e tij të thatë menjëherë.
  • Përmasat janë më të mëdha se peshqirët klasik për të sapolindur: 80×80 cm
  • Materiali: Pambuk jersey OEKO-TEX:Standard 100

5,800L

14 stok

Loading...
Compare
Peshë 0.5 g/kg
Përmasa 80 × 80 cm
Marka

Ngjyra

Mosha

Materiali

100% Pambuk, 100% Peshqir EN-Norm: OEKO-TEX:Standard 100

Mirmbajtja

Machinewash 30° – No tumble dry – Do not dry clean – Do not bleech

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Peshqirë – Zemra të vogla kafe”

There are no reviews yet.