Sold out!
, ,

Peshqir i madh plazhi – Hearts

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Peshqir i madh 145 x 75 cm.

  • 100% Pambuk Organik; Extra i butë, absorbues dhe i rehatshëm
  • Prodhuar me cilësinë më të lartë të peshqirëve, për të respektuar lëkurën e ndjeshme të të porsalindurve dhe që të shmangë çdo skuqje, alergji apo intolerancë

6,600L

Sold out!

Përmasa 145 × 75 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Peshqir i madh plazhi – Hearts”

There are no reviews yet.