, , ,

Përshtatës për larjen e bebit Beaba

Beaba
Availability:

5 stok


Përshtatës për larjen e bebit të sapolindur, per t’u vendosur në govatë apo vaskë.

  • Veshja prej tekstili të butë, 3d copë e thurur me vrima, mesh, e bën shumë komod qëndrimin shtrirë të bebit, është ultra higjienik dhe thahet menjëherë.
  • Copa e jashtme mund të hiqet dhe të lahet në lavatriçe
  • Pozicioni shtrirë ergonomik
  • Nuk rrëshket kudo të vendoset.
  • Prodhuar në Francë

4,200L

5 stok

Loading...
Peshë 0.9 kg
Përmasa 50 × 30 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Përshtatës për larjen e bebit Beaba”

There are no reviews yet.