, , ,

Pema e madhe në pyll – Magnetike, Janod

Janod
Availability:

2 stok


Mosha: 3 vjeç

Me 30 figura magnetike, Pema (relativisht e madhe 46x32cm) do të shndërrohet në sfondin e përrallave në pyll. Një lojë e dashur, edukative, cila ngjit dashurinë për natyrën dhe krijimtarinë.

Ilustrimet janë veçanërisht të bukura, deri në detaje të vogla.

Pema paloset dhe mbyllet me magnet, për ta ruajtur deri në lojën tjetër.

Materiali: Dru, magnet.

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.***

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

5,600L

2 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pema e madhe në pyll – Magnetike, Janod”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…