Pelerina magjike prej tyli

Mimi & Lula
Availability:

4 stok


Një pelerinë magjike, ngjyrë krem dhe plot shkëlqim! Futuni në një botë magjie dhe përrallash! Pelerina lidhet përpara me nje fjongo saten, në fund të së cilës ndodhen yje.

 

4,300L

4 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pelerina magjike prej tyli”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…