Pelerina e gjatë prej tyli, Dusky

Mimi & Lula
Availability:

4 stok


Pelerinë prej tyli, e gjatë, me zemra të vogla floriri, me shkëlqim! Futuni në një botë magjie dhe përrallash! Pelerina lidhet përpara me nje fjongo saten.

 

5,800L

4 stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…