,

Elektrik / Pastrues hundësh Tomydoo – Beaba

Beaba
Availability:

20 stok


Beaba Tomydoo liron hundët brenda pak sekondave!

Pastruesi i Hundëve Elektrik lehtëson procesin e pastrimit manual, të vështirë dhe plot të qara, veçanërisht tek foshnjet.

  • Pastrimi i hundëve rekomandohet për të shmangur komplikime në rrugët e frymëmarrjes tek fëmijët (edhe të rriturit);
  • Beaba Tomydoo punon me bateri dhe liron hundët brenda pak sekondave, me një buton;
  • Për një pastrim optimal, gjatë procesit provoni të mbyllni vrimën tjetër të hundës me dorë!

Kokat e Beaba Tomydoo:

  • Ka 3 koka zëvendësuese të madhësive të ndryshme sipas grupmoshës: për t’ju shoqëruar nga lindja deri në rritjen e fëmijës
  • Super të buta dhe miqësore me fëmijën
  • Hiqen lehtë dhe lahen

 

7,500L

20 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Elektrik / Pastrues hundësh Tomydoo – Beaba”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…