,

Pantallona Multihearts

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Pantallona të freskëta, prej pambuku organik, mbushur plot me zemra të vogla shumëngjyrëshe.

Shumë komode dhe të lehta për t’u veshur e hequr.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

6,600L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, , , , , , ,

Materiali

90% pambuk organik, 10% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pantallona Multihearts”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…