-28%
, , ,

Paneli i Stacionit Hapësinor

Tender Leaf

Një mision ndër-galaktik, i gjithë në një platformë të vetme hapësinore!

Paneli është i madh 43 cm i gjerë, prej druri dhe me plot funksione. Një mjet fantastik, i trashëgueshëm, për të mësuar mbi hapësirën, por më shumë, për të përshtjelluar mendimet dhe ëndërrimet mbi një ndër kuriozitet më të mëdha: hapësira!

  • Një rrotë mund të rrotullohet dhe dalin gjithmonë pamje të reja nga hapësira, sikur po sheh nga dritarja e një anije kozmike, në hapësirën e pafundme
  • Një shufër magnetike jep një panoramë të sistemit tonë diellor, ku vendosen planetet sipas radhës
  • Një radar për të gjurmuar UFOt
  • Një hënë sferike
  • Një satelit që mund të lëviz përreth Tokës
  • Mikrofon për të komunikuar për nisjen e një rakete kozmike me 3 pjesë të lëvizshme
  • Matësi i karburantit të anijes kozmike
  • Plot butona për të shtypur…

Përmasat: 43 x 28 x 8 cm

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

 

9,200L 12,800L

Loading...
12,100L for 3 item(s)
Përmasa 43 × 32 × 8 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Paneli i Stacionit Hapësinor”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…