,

Panel Organizues për Makinë – Cirku

Lilliputiens
Availability:

1 stok


Me xhepa të mëdhenj e të vegjël, ky panel organizues objektesh do të mbajë një rregull sistematik në makinën tuaj!

Me rripa të lëvizshëm përshtatet në sedilje dhe përdoret nga fëmijët në sediljen mbrapa.

Në fund të udhëtimin, mund të hiqet nga sedilja, mbyllet me zinxhir sëbashku me çdo objekt që ndodhet në të dhe merret me vete si çantë.

5,200L

1 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Panel Organizues për Makinë – Cirku”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…