,

Pallto Red Dahlia Checked

Konges Slojd

Pallto me kuadratë, zbukuruar me zemra të vogla blu të errët, me dy xhepa para dhe shtresë të butë pellushi tek mëngët dhe qafa, për një look më elegant e klasik.

  • Shtresa e pellushit mund të hiqet

 

15,600L

Prioriteti:

Compare

Mund t’ju pëlqejnë edhe…